Vil du nå Danmarks beslutningstagere?

Ring 31 77 80 46 eller skriv til Annonce@altinget.dk

Kontaktdetaljer:

Altinget ApS

Annonceafdeling
Ny Kongensgade 10
1472 København K 

Tlf. 3177 8046

www.altinget.dk/annoncer

Vi har telefontid fra mandag til fredag kl. 8-17.

Alt materiale, til online publicering, modtaget inden kl. 16 mandag til fredag, bliver publiceret samme dag det er modtaget. 


Forespørgsel kan sendes til mail: annoncer@altinget.dk

Færdigt materiale bedes sendt til mail: materiale@altinget.dk

 

Vi er i annonceafdelingen opdelt i specialområder inden for image- og jobannoncering og ydermere er vi kundeinddelt. Din virksomhed har derfor en fast medierådgiver tilknyttet. Hvis du er i tvivl om, hvem der er din kontakt, er du meget velkommen til at sende os en mail.

Medierådgiverne Michelle, Uffe og Allan er vores specialister indenfor al jobannoncering på Sjælland og Bornholm. Rene er vores specialist indenfor al jobannoncering på Fyn og Jylland og med enkelte kunder på Sjælland.

Medierådgiver Tommy er vores specialist indenfor al image- og bannerannoncering for alle vores kunder. 

Medierådgiver Carl er vores specialist inden for al annoncering i Sverige. 

 

Vil du være en del af Altingets mediesalg?
Annonceafdelingen søger jævnligt dygtige medarbejdere til mediesalg.

Kan du sælge, og er du talentfuld og flittig, så er du velkommen til at sende en uopfordret ansøgning til Annoncechef Christian Skipper: Skipper@altinget.dk

Vil du høre mere om Annonceafdelingen som arbejdsplads, kontakt gerne Christian Skipper

KONTAKT OS

Christian Skipper

Annoncechef

Mail: skipper@altinget.dk

Mobil: +4520852623

Allan Rasmussen

Senior Medierådgiver

Mail: alr@altinget.dk

Mobil: +4520211256

Carl Lennart Eyton

Kundkonsult

Mail: carl@altinget.se

Iben Alberte Schuler

Mediekoordinator

Mail: iben@altinget.dk

Mobil: +4531778046

Michelle Marie Juul Sørensen

Medierådgiver

Mail: michelle@altinget.dk

Mobil: +4530737772

Rene Bech Andersen

Senior Medierådgiver

Mail: rba@altinget.dk

Mobil: +4524283768

Tommy Rauff-Manco

Senior Medierådgiver

Mail: tommy@altinget.dk

Mobil: +4531192839

Uffe Kirk Preisler Skau

Medierådgiver

Mail: uffe@altinget.dk

Mobil: +4531770797