Gå til
tilmelding

Arena er Altinget og Mandag Morgens live-afdeling

Vi vækker journalistikken og samfundsdebatten til live, samler ledende beslutningstagere og stiller skarpt på aktuelle emner.

Ny inspiration
og viden

Styrk dit
netværk

Toneangivende
oplægsholdere

KONTAKT OS

Jonas Keiding Lindholm

Direktør for Tænketanken Mandag Morgen & Altinget Arena

Mail: jkl@mm.dk

Mobil: +4523272494

Aske Merlach Lauritzen

Juniorkonsulent

Mail: aml@altinget.dk

Caroline Boas

Produktleder

Mail: boas@altinget.dk

Mobil: +4592821660

Christine Færch

Netværkskonsulent

Mail: ferch@altinget.dk

Mobil: +4530736289

Herman Jacobsen

Studentermedhjælper

Mail: hj@altinget.dk

Mobil: +4543140091

Inge Rasmussen

Administrationsansvarlig

Mail: inge@altinget.dk

Mobil: +4530735278

Jakob Laustrup Kryger

Videoproducer

Mail: kryger@altinget.dk

Mobil: +4530735282

Jens Christian Rørmann Olsen

Netværkskoordinator

Mail: jc@altinget.dk

Mobil: +4530735084

Katrine Hoffmann Andersen

Kommerciel produktleder

Mail: kha@mm.dk

Mobil: +4560407617

Katrine Jordansen

Juniorkonsulent

Mail: jordansen@altinget.dk

Lea Kærsgaard

Chef for Altinget og Mandag Morgen Kurser og Uddannelser, Arena

Mail: lea@altinget.dk

Mobil: +4530737447

Magnus Vind Lorenz

Souschef for Arena, Altinget Danmark, Altinget Sverige og Mandag Morgen

Mail: magnus@altinget.dk

Mobil: +4560407682

Mia Geiken

Chef for Indhold og Talenter

Mail: geiken@altinget.dk

Mobil: +4527596940

Noueman Hajjami

Leder af forretningsudvikling

Mail: noueman@altinget.dk

Mobil: +4530734965

Sigurd Lilmose Bech

Projektkoordinator

Mail: sigurd@altinget.dk

Mobil: +4560525377

Susie Klindt Noe

Leder af partnerskaber og events

Mail: susie@altinget.dk

Mobil: +4530738514

Thomas Nørskov Kjølbye

Projektkoordinator

Mail: tnk@altinget.dk

Mobil: +4560407624