Gå til
tilmelding

Arena er Altinget og Mandag Morgens live-afdeling

Vi vækker journalistikken og samfundsdebatten til live, samler ledende beslutningstagere og stiller skarpt på aktuelle emner.

Ny inspiration
og viden

Styrk dit
netværk

Toneangivende
oplægsholdere

KONTAKT OS

Jonas Keiding Lindholm

Direktør for Tænketanken Mandag Morgen & Altinget Arena

Mail: jkl@mm.dk

Mobil: +4523272494

Bjørn Strøm

Reseacher

Mail: bjorn@altinget.dk

Mobil: +4527623527

Inge Rasmussen

Administrationsansvarlig

Mail: inge@altinget.dk

Mobil: 30735278

Jens Christian Rørmann Olsen

Netværkskoordinator

Mail: jc@altinget.dk

Mobil: 30735084

Joachim Juncher

Produktleder

Mail: juncher@altinget.dk

Mobil: +4530736278

Karoline Spenner Kjeldberg

Marketing Analyst

Mail: spenner@altinget.dk

Katrine Hoffmann Andersen

Kommerciel produktleder

Mail: kha@mm.dk

Mobil: 60407617

Lea Lavdal Kærsgaard

Uddannelsesleder

Mail: lea@altinget.dk

Mobil: +4530737447

Linnea Sachs Kongsø

Seniorkonsulent

Mail: linnea@altinget.dk

Mobil: 30736287

Mads Anker Holt Sørensen

Leder - Partnerskaber og Events

Mail: anker@altinget.dk

Mobil: +4551285110

Magnus Vind Lorenz

Afdelingsleder

Mail: magnus@altinget.dk

Mobil: +4560407682

Mia Geiken

Produktleder

Mail: geiken@altinget.dk

Mobil: +4530737774

Nanna Christiansen

Lead researcher

Mail: nanna@altinget.dk

Nina Leth Friis Thomsen

Udviklingschef, Altinget: civilsamfund

Mail: nina@altinget.dk

Mobil: 22321151

Noueman Hajjami

Netværkskonsulent

Mail: noueman@altinget.dk

Mobil: 30734965

Ole Nikolaj Møbjerg Toft

Netværks- og innovationsredaktør, journalist

Mail: ole@altinget.dk

Mobil: 40328283

Sofie Kristine Nybo Henriksen

Produktleder

Mail: sofie@altinget.dk

Mobil: 60407638

Susie Klindt Noe

Seniorkonsulent

Mail: susie@altinget.dk

Mobil: 30738514

Thomas Nørskov Kjølbye

Projektkoordinator

Mail: tnk@altinget.dk

Torkil Ejdesgaard-Hansen

Seniorkonsulent

Mail: torkil@altinget.dk

Mobil: 60407642

Villads Jacob Znaty Nielsen

Projektkoordinator

Mail: villads@altinget.dk