Kontakt til Altinget: netværk

Anders Krøyer Lauritzen, Produktionschef
lauritzen@altinget.dk


Ricky Thomsen, Salgschef

thomsen@altinget.dk


Rok Igor Menhard, Salgsleder

menhard@altinget.dk


Philip Lindskov Dueholm, Kundekonsulent
dueholm@altinget.dk


Nina Friis, Læserambassadør
nina@altinget.dk


Nikita Selvig, Projekt- og researchmedarbejder

selvig@altinget.dk

Næste artikel Medarbejdere på Altinget