Kontakt til Altinget: netværk

Anders Krøyer Lauritzen, Produktionschef
lauritzen@altinget.dk


Ricky Thomsen, Salgschef

thomsen@altinget.dk


Rok Igor Menhard, Salgsleder

menhard@altinget.dk


Philip Lindskov Dueholm, Kundekonsulent
dueholm@altinget.dk


Nina Friis, Læserambassadør
nina@altinget.dk


Nikita Selvig, Projekt- og researchmedarbejder

selvig@altinget.dk

Næste artikel Medarbejdere på Altinget
Redaktørens skrivebord

Redaktørens skrivebord

JUNI: Hver måned fortæller Altinget: magasins redaktør, Esben Schjørring, hvad der ligger på hans skrivebord. Både det fysisk konkrete og på hans laptop. Hvilke bøger, artikler, podcasts, foredrag og debatter fra den store verden han har mellem hænderne, i ørene eller foran øjnene lige nu.

Redaktørens skrivebord

Redaktørens skrivebord

NOVEMBER: Hver måned fortæller Altinget Magasins redaktør, Esben Schjørring, hvad der ligger på hans skrivebord. Både det fysisk konkrete og på hans laptop. Hvilke bøger, artikler, podcasts, foredrag og debatter fra den store verden han har mellem hænderne, i ørene eller foran øjnene lige nu.