Altinget lancerer undervisningsforløb med Djøf

Cirkulær økonomi, ledelse og EU-ret.
Der bliver noget for enhver smag, når Altinget indgår et nyt samarbejde med Djøf om undervisningsforløb for private og offentligt ansatte.
”I snart 20 år har Altinget lavet uafhængig politisk journalistik med fokus på væsentlighed, indsigt og perspektiv. Samarbejdet med Djøf bygger videre på dette, når vi inviterer vores læsere til at tage kursusforløb, der styrker deres kompetencer til at lede og udvikle den offentlige og private sektor,” siger Anders Havelund Krøyer, direktør i Altinget Arena.
Altinget Privat
Tror du også på politik?
0 kr. første måned
Fortsætter til 129 kr./måned
Abonnementet fortsætter til normalpris, 129 kr./md. efter en måned. Mindstepris: 0 kr. Opsig når du vil til udgangen af indeværende abonnementsperiode. Tilbuddet gælder kun, hvis du ikke har abonneret på Altinget Privat de seneste seks mdr.
- Fra dag ét var målet, at hun skulle tilbage. Men pludselig nagede et spørgsmål Mai Mercado
- DF's nye folk i København er klar til at gøre livet surt for Sisse Marie Welling
- Her er de kendte og ukendte personer, der forhandler om Danmarks næste regering
- Altingets stifter: Efter 26 år har jeg solgt Altinget. Her er min næste plan
- Veteran til Friis Bach: Er jeres eftermæle vigtigere end de soldater, I sendte i krig?







































